Naklejki dekoracyjne
O nasjak nakleja?materia?y i koloryindywidualne zam?wieniakoszykkontakt

Materiały i kolory
 

Nasze naklejki na ścianę i naklejki tuningowe są wykonane z wysokogatunkowej folii holenderskiej firmy AVERY odpornej na warunki atmosferyczne i na wilgoć. Obrane ze zbędnej folii i z naklejoną folią transferową są gotowe do naklejania na ściany, meble, witryny, okna, lodówki, laptopy, lustra, samochody, skutery i rowery.

Naklejki na ścianę i na samochody wykonujemy standardowo z folii matowej a na szyby z folii lekko przezroczystych imitujących szybę piaskowaną. Poniżej prezentujemy wszystkie dostępne kolory wraz z ich nazwami.

 

NAKLEJKI DEKORACYJNE JEDNOKOLOROWE DO DOMU I NA SAMOCHODY

1. Paleta 36 kolorów naklejek ściennych i naklejek tuningowych na samochody 

26 żółty jasny

04 żółty

16 pomarańczowy jasny

09 pomarańczowy

23 czerwony jasny

03 czerwony

15 czerwony ciemny

13 burgund

24 magenta

41 różowy

50 lawendowy

22 fioletowy

12 granatowy

28 niebieski ciemny

39 niebieski reflex

10 niebieski

38 błękitny

37 niebieski jasny

35 turkusowy

36 miętowy

33 zielony ciemny

06 zielony

18 zielony trawiasty

31 zielony jasny

01 biały

29 szary jasny

08 szary

30 szary ciemny

02 czarny

46 srebrny

47 złoty

42 kremowy

43 beżowy

49 brązowy jasny

07 brązowy

48 orzechowy

 

NAKLEJKI NA OKNA, SZYBY, LUSTRO, DRZWI I WITRYNY Z FOLII IMITUJĄCYCH PIASKOWANIE

2. Paleta 2 kolorów imitujących piaskowaną szybę z firmy Grafitack. Doskonale nadaje się do aplikacji  zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych.

   a) efekt piaskowania srebrny

   b) efekt piaskowania satynowy

                           

Powyższe folie różnią się przede wszystkim przenikalnością światła. Jeśli Państwo potrzebują coś bardziej intymnego np. na drzwi do sypialni, proszę wybrać folię pierwszą o efekcie srebrnym. Do aplikacji okiennych np. okien połaciowych proponujemy folię o efekcie piaskowania satynowego. Przenikalność światła jest wyższa, co powoduje większe dotarcie światła do pomieszczeń.

Naklejki na szyby można wykorzystać na tzw. zazdroski kuchenne bądź łazienkowe. Szybę można zakleić w całości lub w dolnej części pozostawiając górną część szyby czystą bez naklejek. Tak przygotowana szyba ma za zadanie uchronić mieszkańców domu przed spojrzeniami sąsiadów. Sposób przyklejenia takich naklejek obrazuje nasz film: INSTRUKCJA KLEJENIA

A jak przykleić kolorową naklejkę na szybę obrazuje inny film:  KOLOROWA NAKLEJKA

 

NAKLEJKI JEDNOKOLOROWE WELUROWE

3. Paleta 14 kolorów naklejek welurowych


kolory

Naklejki welurowe charakteryzują się strukturą marmurkową i aksamitnym dotykiem. Są dużo grubsze od naklejek z folii PCV, co daje dodatkowy efekt głębii.NAKLEJKI  WIELOKOLOROWE  DLA  DZIECI

Kolorowe naklejki dla dzieci wykonane są ze specjalnej folii ściennej renomowanej firmy Oracal. Charakteryzują się dużą trwałością, estetyką wykonania, głębokimi nasyconymi kolorami a co najważniejsze są bezwonne i bezpieczne dla dziecka. Naklejki drukujemy na profesjonalnej maszynie Roland atramentem Bordeaux przyjaznym dla środowiska. Jak je przykleić zobaczysz na naszym krótkim filmie: KLEJENIE KOLOROWYCH NAKLEJEK

Naklejki

 

NAKLEJKI  KOLOROWE  NA KAFELKI

Kolorowe naklejki na kafelki drukowane są podobnie jak dziecięce naklejki na folii ściennej Oracal, a to co je odróżnia to sposób ich wykończenia - posiadają dodatkowy laminat UV błyszczący lub matowy, w zależności od wybranej opcji. Folia ochronna ma za zadanie dodatkowo zabezpieczyć naklejkę przed działalniem wody, wilgoci i środków myjących. Na zamówienie dostępne są dowolne kolekcje z pośród tych naklejek, które prezentowane są na stronie. Jeśli szukasz naklejki z innym wymiarem pisz: krysia.w@wikam.com.pl przygotujemy każdą wielkość.

 

Naklejki

 

NAKLEJKI TABLICOWE

Naklejki tablicowe wykonywane są specjalnej lekko chropowatej folii ściennej Hexisa.

 

INNE KOLORY NAKLEJEK

Możliwe jest uzyskanie dowolnego koloru naklejki ściennej, np. logo firmy w dowolnym kolorze CMYK w postaci naklejki ściennej. Zapytania należy kierować na adres e-mail: krysia.w@wikam.com.pl

WIKAM Reklama i Dekoracje Albert Wiśniewski - zadzwoń : tel. 91 56 44 452, tel. kom. 661 440 819 lub 663 213 843. Godziny pracy: pn-pt 7-17 i sobota 8-14.

                      tworzenie stron www tworzenie stron www
    REGULAMIN | PRAWA AUTORSKIE | Pytania i Odpowiedzi FAQ | Szablony malarskie