Naklejki dekoracyjne
O nasjak nakleja?materia?y i koloryindywidualne zam?wieniakoszykkontakt

Indywidualne zamówienia
NAKLEJKI ŚCIENNE NA ZAMÓWIENIE - zamówienia indywidualne.

Realizujemy zamówienia według wzorów przysłanych przez klienta. Może to być rysunek odręczny bądź zdjęcie. Koszt samej aplikacji (folii) jest porównywalny do cen podobnych naklejek zawartych na naszej stronie. Do naklejki doliczamy od 10 zł (przy prostych projektach) do 200 zł (przy skomplikowanych) za wykonanie samego projektu. Przed wykonaniem właściwego projektu pobieramy zaliczkę w wys. 50% całości zamówienia płatne przelewem na nasze konto firmowe. 

Poniżej znajdują się przykłady wykorzystania zdjęć i szkicu rysunku.

 


Przy realizacjach indywidualnych dużą wagę przykładamy do jakości wykonanych projektów. Na pierwszym zdjęciu z Marilyn Monroe prezentujemy w całości i w przybliżeniu sposób wykonania naszej naklejki. Dokładność, precyzja i rysowanie od podstaw to szczególne i wyjątkowe cechy naszych nietypowych jak i typowych naklejek ściennych dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Naklejki na zamówienie to również portrety par. Na naklejce może znajdować się jedna osoba, a także cała rodzina. Jeśli chcesz mieć nietypowe i oryginalne naklejki w swoim domu, naklejki na zamówienie są doskonałym pomysłem.

Jeśli potrzebują Państwo wymiaru innego niż podany w naklejkach, prosimy do nas napisać lub zadzwonić, podać żądany wymiar, a dotniemy go według waszych wskazań.

Zdajemy sobie sprawę, że czasami wymiar nie pasuje też z proporcji np. na drzwi, jeden bok przydałby się dłuższy. Żaden problem dla nas, aby lekko skorygować rysunek. Poprawiony rysunek najpierw wysyłamy do Państwa akceptacji.

Każdę zamówioną naklejkę możemy również Państwu przykleić w domu. Koszt montażu to 30 zł brutto za 1 m2. Podana cena nie zawiera naklejki i kosztów dojazdu, który jest ustalany indywidualnie z klientem.

 

ZMIANA KOLORU NAKLEJKI z kolorów standardowych na dowolny!!!

Możliwe jest wykonanie dowolnej naklejki ściennej, czy loga firmy w postaci naklejki na ścianę w dowolnym kolorze. Jeśli znają Państwo kolor z palety CMYK-a lub RGB możemy dokładnie taką naklejkę wydrukować. Jeśli kolor nie jest znany możemy wydrukować próbne odcienie dowolnego koloru, wysłać do Państwa celem wyboru jednego koloru i tak wydrukować naklejkę. Cena próbek drukowanych wynosi 15 zł z przesyłką. Przydatne jest to wtedy, gdy ważny jest dokładny kolor dopasowany do wnętrza. Koszt tych naklejek jest wyższy niż standardowych na stronie - należy doliczyć tutaj kwotę 20% do ceny naklejki.

 

Wszelkie zapytania o szczegóły techniczne i cenę prosimy kierować na adres e-mail: indywidualne projekty

 

 

WIKAM Reklama i Dekoracje Albert Wiśniewski - zadzwoń : tel. 91 56 44 452, tel. kom. 661 440 819 lub 663 213 843. Godziny pracy: pn-pt 7-17 i sobota 8-14.

                      tworzenie stron www tworzenie stron www
    REGULAMIN | PRAWA AUTORSKIE | Pytania i Odpowiedzi FAQ | Szablony malarskie