Naklejki dekoracyjne
O nasjak naklejaćmateriały i koloryindywidualne zamówieniakoszykkontakt

Szablony na ¶cianę
Szablony na ¶cianę, naklejki dekoracyjne, fototapety to tylko czę¶ć asortymentu proponowanego przez sklep internetowy Wikam. Każdy, kto w najbliższej perspektywie ma chęć odmiany wnętrza poprzez stworzenie niebanalnej aranżacji nie będzie rozczarowany dostępnymi rozwi±zaniami.

Polecamy szablony na ¶cianę samoprzylepne, jednorazowe, wykonane z bardzo dobrej jako¶ci materiałów, które s± niezwykle łatwe w obsłudze i umożliwiaj± stworzenie niepowtarzalnego efektu w pomieszczeniach. Wcale nie ma konieczno¶ci przeprowadzania gruntownego remontu, aby nadać wnętrzom wyj±tkowego od¶wieżenia i przyjemnej atmosfery. Wystarczy tyko zamówić szablony na ¶cianę za naszym po¶rednictwem, a przekonacie się Państwo jak wiele można osi±gn±ć przy niewielkim nakładzie ¶rodków i czasu.

Mnogo¶ć różnorodnych wzorów niew±tpliwe wpłynie na podjęcie trafnej decyzji w kwestii wyboru. Szablony na ¶cianę s± znakomitym rozwi±zaniem na wykonanie oryginalnej aranżacji ¶ciennej poprzez użycie różnorodnych farb i tynków strukturalnych. Jeżeli jednak uznacie Państwo, że w¶ród naszych propozycji szablonów na ¶cianę nie ma takiego jakiego potrzebujecie prosimy o kontakt- wykonujemy je także na podstawie projektów dostarczonych nam przez klienta. Zamówienia realizujemy sprawnie i terminowo, aby produkty dotarły na czas.

Gwarantujemy bezpieczny proces zakupowy i rzetelne doradztwo, a jeżeli tylko nasun± się jakiekolwiek, dodatkowe pytania b±dĽ też w±tpliwo¶ci obsługa sklepu internetowego pozostaje do dyspozycji zarówno poprzez kontakt e-mailowy jak i telefoniczny.

Zapraszamy do odwiedzenia strony serwisu na której przygotowali¶my szczegółow± ofertę. Składaj±c zamówienie powyżej kwoty 150 zł nie ponosicie Państwo dodatkowych kosztów wysyłki.


WIKAM Reklama i Dekoracje Albert Wi¶niewski - zadzwoĹ„ : tel. 91 56 44 452, tel. kom. 661 440 819 lub 663 213 843. Godziny pracy: pn-pt 7-18 i sobota 8-14.

                      tworzenie stron www tworzenie stron www
    REGULAMIN | PRAWA AUTORSKIE | Pytania i Odpowiedzi FAQ