Naklejki dekoracyjne
O nasjak naklejaćmateriały i koloryindywidualne zamówieniakoszykkontakt

Szablony do malowania
Polecamy szablony do malowania, które w bardzo łatwy sposób odmieni± każde wnętrze nadaj±c im jednocze¶nie spektakularnego charakteru. Oferta sklepu internetowego Wikam jest na tyle szeroka, że z powodzeniem można wybrać wzory odpowiadaj±ce indywidualnym preferencjom. W dowolnym momencie możecie Państwo przegl±dać nasze propozycje, które mamy nadzieję, że zwróc± uwagę miło¶ników oryginalnych rozwi±zań.

Szablony do malowania dostępne s± w rozs±dnych cenach, co mamy nadzieję, że dodatkowo przekona do złożenia zamówienia za naszym po¶rednictwem. Ponadto na wybrany asortyment przygotowujemy specjalne promocje, o czym można się przekonać odwiedzaj±c stronę naszego serwisu. Szablony do malowania to również ¶wietna opcja, kiedy zależy Państwu na tym, żeby w wyszukany sposób od¶wieżyć stare meble. Bez kosztownego i czasochłonnego remontu można stworzyć niebanaln± aranżację pomieszczeń wykorzystuj±c do tego szablony do malowania. Pragniemy podkre¶lić, że wykonujemy także szablony na podstawie projektów dostarczonych nam przez klientów, dlatego też jeżeli tylko macie Państwo w tym kierunku konkretne wymagania prosimy o kontakt.

Ze strony obsługi naszego sklepu online zawsze uzyskacie Państwo wyczerpuj±ce informacje oraz fachowe doradztwo. Szablony do malowania wykonane s± z dobrej jako¶ci materiałów, co ma znacz±cy wpływ na rezultaty jakie można osi±gn±ć przy ich użyciu, a te s± wręcz doskonałe, co zreszt± potwierdzaj± liczne opinie od dotychczasowych klientów. Zapraszamy na zakupy, jeżeli kwota zamówienia przekroczy 150 zł pokrywamy koszty wysyłki.

WIKAM Reklama i Dekoracje Albert Wi¶niewski - zadzwoĹ„ : tel. 91 56 44 452, tel. kom. 661 440 819 lub 663 213 843. Godziny pracy: pn-pt 7-18 i sobota 8-14.

                      tworzenie stron www tworzenie stron www
    REGULAMIN | PRAWA AUTORSKIE | Pytania i Odpowiedzi FAQ